СТЕНДЫ ОТ ПРОИЗВОДИТЕЛЯ

Ваша корзина пуста.

Наши новинки

Стенд "Класний куточок ", Код 2484

Стенд "Правове виховання", Код 2900

Стенд "Революція гідності", Код 0929

Комплект "Захист Вітчизни", Код 2041

Стенд "НУШ", Код 1052

Комплект стендів для маркування, Код 1729

Статьи

Виготовлення шкільних стендів

03.05.2019

Важливі критерії вибору - якість і екологічність. Основа стендів, найчастіше, виготовляється з ПВХ або пластику, на який наноситься плівка. Фони для стендів в школі, в основному, світлі, але можна продумати і більш оригінальний дизайн. Написи наносяться за допомогою кольорового друку або ж у вигляді аплікацій. Краї стендів обробляються кромкою. У школах досить часто використовують стенди з кишенями для змінної інформації (це можуть бути листи А4 або А3). Підлогові стенди для школи оснащуються спеціальною підставкою, настінні мають спеціальні кріплення із зворотного боку.

Ми успішно працюємо з освітніми установами по всій Україні. Якщо ви хочете купити недорогі стенди для школи, оформляйте замовлення у нас на сайті. У нас великий вибір, низькі ціни та перевірена якість. На всі стенди є сертифікати якості. Якщо ви займаєтеся оформленням школи, замовляйте стенди у нас! Телефонуйте для отримання додаткової інформації та уточнення деталей.

Купити готові стенди для школи

03.05.2019

Стенди в школі використовуються повсюди. Вони допомагають педагогам організувати виховний і освітній процес, відображають життя учнів: їх творчості і успіхи. Якщо ви хочете купити стенди для дитячого садка або школи, вивчіть наш асортимент, де представлена якісна, колоритна продукція, що відповідає високим європейським стандартам.

У кожній школі представлено кілька видів стендів:

 • Загальноосвітні. Це, найчастіше, стандартні зразки, які використовуються у всіх освітніх установах: про здоровий спосіб життя, про правила дорожнього руху, про гігієну, про ввічливість і т.д. Це стенди настінного типу для коридорів школи.
 • Методичні. Зразки стендів вузькоспеціалізованих фахівців є в кожному класі і кабінеті. У нашому каталозі ви можете купити стенди для кабінетів хімії, фізики, історії, стенд психолога у школі тощо.
 • Патріотичні. У кожному освітньому закладі розміщується державна символіка та патріотичні стенди з гімном країни. Шаблони для стендів на патріотичну тематику перегляньте на сайті.
 • Історія школи. Життя школи, її учнів та вихователів, один стенд відобразити не в змозі. У цю категорію потрапляють стенди для батьків, стенди «успішності», де розміщуються фото переможців олімпіад та конкурсів, а також кращих учнів у школі.

Стіни в школі, найчастіше, розміщуються на стіні в коридорах. Стенд пересувний може використовуватися у виховній роботі. Ми пропонуємо найбільший асортимент шкільних стендів в Україні.

Стенди для шкільної бібліотеки

24.04.2019

Складно переоцінити роль бібліотеки у шкільному навчальному просторі. Тут зберігаються знання, накопичені людством протягом століть, та чекають на допитливих учнів, щоб бути їм щедро переданими. Стенди для шкільної бібліотеки, які ми пропонуємо, зближують дитину з книгою, дають їй можливість краще орієнтуватися у широкому розмаїтті відкритої інформації, а головне - приваблюють її повернутися за наступною книгою.

“Книга, яка добре написана, завжди здається мені надто короткою” Джейн Остін

Добре оформлений та підготовлений стенд допоможе знайти для себе нову книгу кожного разу, коли попередня вже є прочитаною. Звертайтеся до нашого каталогу та обирайте стенди, які підходять саме вам, або замовляйте власний дизайн стендів, який для вас та разом з вами залюбки розробить команда наших висококваліфікованих дизайнерів.

Купити стенди для школи

24.04.2019

Стенди для школи допомагають донести різну інформацію батькам, учням і вчителям. Крім безпосередньої функції, пов'язаної з інформуванням, стенди для школи можна використовувати для того, щоб  прикрасити шкільний інтер’єр, комплексно оформити фойє, коридор чи  навчальний кабінет.

В інтернет-магазині представлена найбільша колекція наочних посібників для занять, організації класного куточка і прикраси інтер’єру класу, яка дозволяє одночасно вирішувати кілька завдань:

 • візуалізувати за допомогою таблиць, правил та інших зображень новий матеріал і підвищувати ефективність освітнього процесу;
 • мотивувати і зацікавлювати школярів у вивченні конкретної дисципліни, надавати коротку інформацію з підручників;
 • інформувати батьків про поточні та майбутні події, батьківські збори і т.д.
 • надавати педагогічному колективу методичні матеріали, відомості про проведення атестації;
 • познайомити відвідувачів школи з історією та досягненнями навчального закладу, правилами прийому учнів.

Рекомендуємо два популярних види виробів:

 • З постійним наповненням;
 • Зі змінною інформацією.

Для вестибюля можна придбати стенд зі статичними текстовими та іншими матеріалами – історією і фотографіями школи, портретами знаменитих особистостей – колишніх учнів, символікою України.

Стенди для школи з вільними полями і пластиковими кишеньками відрізняються функціональністю і зручністю, їх можна оформити на свій розсуд, залучити до цього заняття школярів. В спеціальні осередки поміщаються оголошення, повідомлення, поздоровлення, фотографії.

Багатьох цікавить, де краще купити стенди для школи?

Слід вибирати послуги компаній, що спеціалізуються в даній сфері і мають великий практичний досвід. В такому випадку можна отримати якісну продукцію, яка буде ефективно працювати і приносити користь протягом тривалого часу. Ми здійснюємо продаж готових плакатів, стендів за доступними цінами і виконуємо замовлення на індивідуальне виготовлення виробів за ескізами замовника.

Чому варто купити стенди для школи саме у нас?

Ми пропонуємо школам та іншим навчальним закладам продукцію:

 • з актуальним наповненням і сучасним дизайном;
 • довговічну, на міцній пластиковій основі;
 • за вартістю, нижчою за середньоринкову;

Також у нас можна отримати професійну консультацію, замовити швидку доставку зручним для Вас способом в усі регіони України.

Оформлення класних кімнат початкових класів

16.04.2019

Для учнів початкової школи навчальний кабінет – це більш, ніж приміщення, це простір для розвитку, спілкування, постановки мети та її досягнення. Тому оформлення класних кімнат початкових класів, перш за все, повинно бути по-родинному затишним.

Для досягнення успішних результатів у навчанні та розвитку молодших школярів в кабінеті повинна накопичуватися ґрунтовна матеріальна та методична бази:

 1. Стаціонарні демонстраційні таблиці «Міри часу», «Міри маси», «Міри довжини», «Головні члени речення», «Будова слова», «Відмінки», «Назви компонентів дій», «Пишемо літери», «З’єднання літер».
 2. Роздатковий ілюстративний матеріал до уроків природознавства за  темами: «Рослини», «Тварини».
 3. Довідник-помічник до уроків української мови в 4 класі.
 4. Дидактичний матеріал до уроків навчання грамоти.
 5. Дидактичний матеріал «Розвиток комунікативних навичок», «Читання і розвиток мовлення».
 6. Роздатковий матеріал до уроків математики, мови і читання в 2 – 4 класах.
 7. Роздатковий матеріал для проведення уроків з майбутніми першокласниками «Ми прийшли до школи».
 8. Класний куточок «Квітковий»
 9. Куточок «Живи, книго!»
 10. Демонстраційні картки до уроків трудового навчання.

Оформлення класних кімнат початкових класів повинно бути відповідно вимог навчально-виховного процесу; просте в оформленні; зручне для співпраці вчителя з учнями; естетично привабливе.

Навчально-методичне забезпечення кабінету  може складається з навчальних програм, підручників, навчальних та методичних посібників, передбачених типовими переліками навчально-наочних посібників та обладнання загального призначення, зразків навчально-наочних посібників, навчального обладнання. У кабінеті може створюється тематична картотека дидактичних та навчально-методичних матеріалів, навчально-наочних посібників, навчального обладнання, розподілених за темами та розділами навчальних програм.