СТЕНДЫ ОТ ПРОИЗВОДИТЕЛЯ

Ваша корзина пуста.

Наши новинки

Стенд "Класний куточок ", Код 2484

Стенд "Правове виховання", Код 2900

Стенд "Революція гідності", Код 0929

Комплект "Захист Вітчизни", Код 2041

Стенд "НУШ", Код 1052

Комплект стендів для маркування, Код 1729

Статьи ПОРЯДОК ПОДІЛУ КЛАСІВ НА ГРУПИ ПРИ ВИВЧЕННІ ОКРЕМИХ ПРЕДМЕТІВ

ПОРЯДОК ПОДІЛУ КЛАСІВ НА ГРУПИ ПРИ ВИВЧЕННІ ОКРЕМИХ ПРЕДМЕТІВ

МОН ЗАПРОШУЄ ДО ОБГОВОРЕННЯ

ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ ПОДІЛУ КЛАСІВ НА ГРУПИ ПРИ ВИВЧЕННІ ОКРЕМИХ ПРЕДМЕТІВ

Міністерство освіти і науки України пропонує до громадського обговорення проект наказу «Про затвердження Порядку поділу класів на групи при вивченні окремих предметів та внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 20 лютого 2002 року № 128», підготовлений відповідно до частини третьої статті 14 Закону України «Про загальну середню освіту».

Метою проекту є створення сприятливих умов для вивчення окремих предметів, спрямованих на формування знань, інших компетентностей, світогляду, розвиток інтелектуальних і творчих здібностей, емоційно-вольових та/або фізичних якостей учнів.

Планується, що поділ класів на групи здійснюватиметься за умови, якщо гранично допустиме навчальне навантаження на здобувачів освіти не перевищуватиме загальну кількість годин, передбачених навчальними планами для таких класів та груп з урахуванням поділу.

Окрім цього, порядок визначає випадки, коли поділ класів на групи при вивчені української мови, іноземних мов, мов національних меншин, інформатики, трудового навчання є обов’язковим.

Міжкласні групи мають формуватись з учнів паралельних класів.

Засновник школи також зможе ухвалювати самостійні рішення про додатковий поділ класів на групи, а також про поділ класів на групи при вивченні предметів, у випадках, які не є обов'язковими.

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються до 15 жовтня 2018 року в письмовому вигляді на електронну пошту  Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра. (Красноступ Ганна Миколаївна) або за адресою Міністерство освіти і науки України, проспект Перемоги, 10, м. Київ, 01135.

Проект наказу розміщено  на сайті Міністерства освіти і науки України за посиланням

https://mon.gov.ua/ua/news/mon-proponuye-do-gromadskogo-obgovorennya-proekt-nakazu-mon-pro-zatverdzhennya-poryadku-podilu-klasiv-na-grupi-pri-vivchenni-okremih-predmetiv-ta-vnesennya-zmin-do-nakazu-ministerstva-osviti-i-nauki-ukrayini-vid-20-lyutogo-2002-roku-128

За матеріалами освітніх сайтів