Новости

Новости

Акція! Акція! Акція!

Раді Вам повідомити про початок Акції.

Зробіть фото стенду, який Ви придбали у нас, і отримайте знижку 5% на наступну покупку в Інтернет-магазині.

Одне фото може взяти участь в акції один раз.

Фотографія повинна бути якісною.

ТРЕНІНГИ З ІНКЛЮЗИВНОГО НАВЧАННЯ ЗА УЧАСТІ ІЗРАЇЛЬСЬКИХ ФАХІВЦІВ

Оголошується відбір на тренінги

Міністерство освіти і науки України спільно з Посольством Держави Ізраїль та MASHAV оголошують конкурс анкет для участі в тренінгах з інклюзивної освіти за участю ізраїльських фахівців. Навчання пройде  8-18 жовтня 2018 року в 4 містах України.

До участі запрошують працівників інклюзивно-ресурсних центрів (ІРЦ) та педагогів інклюзивних класів закладів повної загальної середньої освіти (ЗПЗСО).

Зважаючи на вимоги ізраїльської сторони щодо кількості учасників, для ефективного навчання від кожної області буде відібрано до 20 фахівців. Серед них: керівники та фахівці ІРЦ, вчителі та асистенти вчителів інклюзивних класів ЗПЗСО (перевага вчителям та асистентам вчителів шкіл, які розпочали впроваджувати інклюзію).

Відбір відбуватиметься на основі анкет. Подати їх потрібно до 30 вересня 2018 року, зареєструвавшись за посиланням: https://goo.gl/forms/m6zkQoE0OU56QyhA2

Участь у тренінгах безкоштовна, витрати на відрядження учасники сплачують самостійно.

Навчання пройде в наступних містах:

08.10.2018 р. у м. Івано-Франківськ для представників Івано-Франківської, Луганської та Закарпатської областей.

09.10.2018 р. у м. Івано-Франківськ для представників Чернівецької, Донецької та Тернопільської областей.

10.10.2018 р. у м. Львів для представників Львівської та Волинської областей.

12.10.2018 р. у м. Львів для представників Рівненської та Хмельницької областей.

15.10.2018 р. у м. Одеса для представників Одеської, Кіровоградської та Запорізької областей.

16.10.2018 р. у м. Одеса для представників Херсонської, Миколаївської та Дніпропетровської областей.

17.10.2018 р. у м. Київ для представників Київської, Житомирської, Вінницької областей та м. Київ.

18.10.2018 р. у м. Київ для представників Чернігівської, Сумської, Черкаської, Полтавської та Харківської областей.

Докладніша інформація та програма буде надіслана учасникам додатково.

Для охочих, які з певних причин не зможуть взяти участь в цьогорічних тренінгах, з Ізраїльським центром міжнародного співробітництва MASHAV досягнуто домовленостей про проведення таких заходів протягом 2019 року.

За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України

Стенди в басейн та на пляж

Вже за тиждень розпичинається літо, а разом з ним купальний сезон. Майже кожен мешканец міста чи селища влітку відвідує місцеві пляжі, річки чи басейни. Такий вид відпочинку є найпопулярнішим як серед маленьких відпочивальників, так і серед дорослих. В одночас закликаємо всіх ставитись до такой розваги відповідально та дотримуватись правил поводження на воді. Пропонуємо Вам стенди з правилами поводження в басейні та правила поводження на воді.

___Правила поведінки в басейні для дітей __________Правила пользования бассейном ________________Правила бассейна

Стенди в кабінет інформатики

Стрімкий розвиток сучасних технічних засобів висуває підвищені вимоги до організації процесу навчання в школі. Технічна безграмотність в сучасному світі високих технологій і загальної інформатизації абсолютно неприпустима і може мати дуже погані наслідки. Від педагога вимагається організувати процес навчання таким чином, щоб учні були здатні творчо використовувати сучасні технічні засоби та інформаційні технології у своїй навчальній, а згодом і в професійній діяльності.

Уроки інформатики дозволяють не тільки освоїти прості прийоми роботи на комп'ютері, як часть вважають. Інформатика включає в себе безліч основ найрізноманітніших наук, все залежить від підготовленості педагога і вибору напрямку вивчення інформатики. Крім того, при правильній постановці процесу вивчення інформатики комп'ютер може стати дуже ефективним засобом для підготовки учнів до цілого комплексу навчальних предметів. Тому пропонуємо Вашій увазі декільна нових позицій стенди в кабінет інформатики. Давайте разом змінюватись на краще!

 

Щасливої дороги випускники!

 

 

Свято останнього дзвоника для найстарших учнів - це завжди один з найважливіших та хвилюючих моментів у їхньому житті. Кожен випускник готується до цього дня, до якого йшов на протязі 10 років. Це важливий день як для школярів з батьками, так і для школи. В дорослий шлях вони відпускають своїх дітей.

На згадку про клас випускники дарують школі подарунки, якими будуть користуватися молодші учні. Це є доброю традицією у всіх школах. Ми пропонуємо Вам зробити подарунок вашій школі у вигляді стендів. На будь якому стенді ми можемо розмістити наліпку «Подарунок випускників 2018 року».

Залиште яскравий та приємний подарунок своїм улюбленим вчителям та школі!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ваша корзина пуста.

Наши новинки