СТЕНДЫ ОТ ПРОИЗВОДИТЕЛЯ

Ваша корзина пуста.

Наши новинки

Стенд "Класний куточок ", Код 2484

Стенд "Правове виховання", Код 2900

Стенд "Революція гідності", Код 0929

Комплект "Захист Вітчизни", Код 2041

Стенд "НУШ", Код 1052

Комплект стендів для маркування, Код 1729

Хиты продаж

Стенд "Класний куточок", Код 2480

Стенд  "Методичний куточок", Код  4401

Стенд " Куточок споживача", Код  4355

Модульная картина "Сакура", Код 7058

Новости

Новости

Таблички для організацій, підприємств, виробництв

На будь-якому виробничому, ремонтному або будівельному майданчику, де налагоджена сучасна система охорони праці, можна виявити спеціальні знаки, таблички, наклейки, плакати та схеми, що покликані інформувати працівників, попереджати їх про можливі небезпеки, вказувати на шляху виходу при евакуації тощо.  Замовити таку продукцію сьогодні дуже просто: металеві або пластикові таблички на замовлення можна виготовити в нашій компанії. Сучасне обладнання інноваційні технології високоякісні екологічно чисті та сертифіковані  матеріали, дозволяють працівникам нашого підприємства виконувати замовлення будь-якої складності.

Згідно з діючими нормативами знаки безпеки класифікують на групи:

Знаки безпеки

-          Забороняючі;

-          Попереджуючі ;

-          Пожежної безпеки;

-          Евакуаційні знаки;

-          Медичного призначення;

-          Комбіновані знаки;

-          Допоміжні знаки;

Знаки безпеки виконуються на ПВХ-основі з нанесенням зображення пластизолевими(стійкими до хімічного та фізичного втручання) фарбами у відповідності з Держстандартами.

Детальніше Ви можете переглянути таблички в категорії "Таблички з безпеки"

Чи потрібні організаціям стенди?

Стенди в організації можуть бути використані для самих різних цілей.  Інформаційне призначення стенду умовно можна розділити на два напрями. Перший - це стенди з інформацією для клієнтів, друге - стенди з інформацією для персоналу. На стендах для клієнтів розміщується уся інформація, яка може бути цікава та корисна безпосередньо клієнтам. Сюди відноситься інформація про послуги і ціни, вільні вакансії, акції, бонуси і інші повідомлення, що представляє інтерес для покупців і потенційних клієнтів.

Підтримати корпоративний дух компанії допоможуть стенди для персоналу. Це може бути своєрідна дошка пошани, або місце розміщення корпоративної газети, на стенді можна поздоровляти співробітників зі святами, оголошувати про заходи, що відносяться до корпоративної культури компанії. Стенди можна використати і для розміщення на платній основі рекламної інформації сторонніх організацій і отримувати додатковий прибуток.

Выгодное предложение

Уважаемые клиенты наша компания всегда стремится к развитию и готова оказывать любые востребованные услуги на рынке. На сегодняшний день мы расширяем ассортимент материалов из которых изготавливаются стенды.

Мы предлагаем стенды из пластика ПВХ толщиной 3мм со скидкой -15%, а также стенды из ДВП толщиной 2,5мм со скидкой -35% от указанной цены на сайте.

Все материалы высокого европейского качества, устойчивы к дезинфицирующим средствам, а также к погодным условиям, не содержат различных тяжелых металлов и не подвергаются коррозии. Имеют небольшой вес и удобны при транспортировке и монтаже.

Заказывайте стенды по более выгодным ценам уже сегодня!

Всю подробную информацию Вы можете получить у наших менеджеров.

Добро пожаловать на обновленный сайт stend.kharkov.ua

Уважаемые клиенты наша команда давно хотела порадовать Вас новым дизайном сайта, и мы исполнили свою мечту. Работая над новым стилем, мы учитывали все изменения, которые происходили с компанией: расширение ассортимента, приобретение новой техники и развитие всего коллектива. Сегодня мы предлагаем Вам более легкий и минималистичный сайт, в котором самым главным акцентом являются наши товары!

Рады видеть Вас на обновленном сайте мы будем и дальше продолжать радовать Вас яркими и красочными стендами и табличками, полиграфией и наружной рекламой.

Новинки в категории "Иностранные языки" и "Начальная школа"

Стенды-новинки в кабинет английского языка для начальной и средней школы.

Наши дизайнеры могут внести любые изменения в макеты и создать стенд который будет украшать только Ваш класс!

 

 

Стенд "We learn English"

Перекидная система с 5 карманами

Размер - 40х47 см

Код - 1621

 

 

 

 

Стенд "Our class"

Карманы формата А4

размер - 100х45см

Код - 1620