Новости

Новости

Свою Україну любіть!

Увага, відкриваємо рубрику "Патріотичні стенди". Сподіваємося, що стенди, виготовлені компанією нашою командою стануть помічником педагогів у вихованні справжніх патріотів України.

Подивитися усі стенди

 

Внимание!

Уважаемые клиенты, менеджеры нашей компании всегда заботятся о удобстве совершения покупок на нашем сайте и стараются продумать каждую мелочь. Поэтому спешим Вам напомнить, что все цены, указанные на сайте, актуальны!!!

Увага, стенд-новинка!

Стенд з назвою «Наше серце - Україна. Це для нас єдиний край» містить цікаву та корисну інформацію про видатних особистостей в історії України, пам’ятки архітектури та багато іншого.

Стенд з назвою "Видатні українці" містить біографічну інформацію про важливих, відомих та талановитих українців, яких кожен з нас має знати!

Комплект стендів на тему "Декоративно-прикладне мистецтво України" охоплює в собі найважливішу інформацію про такі рідні серцю види мистецтва, як писанкарство, вишивання рушників та Петриківський розпис.

 

 

Ваша школа станет еще лучше!

Пластиковые стенды, изготовленные по Вашему индивидуальному заказу, станут отличным дополнением уютного интерьера Вашего учебного заведения. Выбирайте стенды из нашего ассортимента или заказывайте новые! Качество гарантируем!

 

Оформляем предметные кабинеты вместе!

Усі предмети у школі є важливим для школярів. Кожний вчитель вкладає душу у свої уроки та передає знання своїм учням. Тому для каждого викладача важливо, щоб його кабінет був оформленний для зручності викладання матеріалу. Наглядні матеріали, стенди, прилади - все це робить уроки ще цікавішими та яскравими, матеріали краще засвоюються та опрацьовуються учнями. Саме тому ми пропонуємо Вам стенди для оформлення предметних кабінетів. Нагадуємо, що в кожний стенд ми можемо внести зміни абсолютно безкоштовно!

початкова школа, стендиметодичний кабінет, стенди математика, стендирусский язык, стендыісторія і право, стендиукраїнська мова, стенди

 

Ваша корзина пуста.

Наши новинки