Полиграфия

Новости

Новости

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ!

Таблички для організацій, підприємств, виробництв

На будь-якому виробничому, ремонтному або будівельному майданчику, де налагоджена сучасна система охорони праці, можна виявити спеціальні знаки, таблички, наклейки, плакати та схеми, що покликані інформувати працівників, попереджати їх про можливі небезпеки, вказувати на шляху виходу при евакуації тощо.  Замовити таку продукцію сьогодні дуже просто: металеві або пластикові таблички на замовлення можна виготовити в компанії «Дизайн-Проект 2011». Сучасне обладнання інноваційні технології високоякісні екологічно чисті та сертифіковані  матеріали, дозволяють працівникам нашого підприємства виконувати замовлення будь-якої складності.

Згідно з діючими нормативами знаки безпеки класифікують на групи:

Знаки безпеки

-          Забороняючі;

-          Попереджуючі ;

-          Пожежної безпеки;

-          Евакуаційні знаки;

-          Медичного призначення;

-          Комбіновані знаки;

-          Допоміжні знаки;

Знаки безпеки виконуються на ПВХ-основі з нанесенням зображення пластизолевими(стійкими до хімічного та фізичного втручання) фарбами у відповідності з Держстандартами.

Детальніше Ви можете переглянути таблички в категорії "Таблички з безпеки"

Чи потрібні організаціям стенди?

Стенди в організації можуть бути використані для самих різних цілей.  Інформаційне призначення стенду умовно можна розділити на два напрями. Перший - це стенди з інформацією для клієнтів, друге - стенди з інформацією для персоналу. На стендах для клієнтів розміщується уся інформація, яка може бути цікава та корисна безпосередньо клієнтам. Сюди відноситься інформація про послуги і ціни, вільні вакансії, акції, бонуси і інші повідомлення, що представляє інтерес для покупців і потенційних клієнтів.

Підтримати корпоративний дух компанії допоможуть стенди для персоналу. Це може бути своєрідна дошка пошани, або місце розміщення корпоративної газети, на стенді можна поздоровляти співробітників зі святами, оголошувати про заходи, що відносяться до корпоративної культури компанії. Стенди можна використати і для розміщення на платній основі рекламної інформації сторонніх організацій і отримувати додатковий прибуток.

Выгодное предложение

Уважаемые клиенты наша компания всегда стремится к развитию и готова оказывать любые востребованные услуги на рынке. На сегодняшний день мы расширяем ассортимент материалов из которых изготавливаются стенды.

Мы предлагаем стенды из пластика ПВХ толщиной 3мм со скидкой -15%, а также стенды из ДВП толщиной 2,5мм со скидкой -35% от указанной цены на сайте.

Все материалы высокого европейского качества, устойчивы к дезинфицирующим средствам, а также к погодным условиям, не содержат различных тяжелых металлов и не подвергаются коррозии. Имеют небольшой вес и удобны при транспортировке и монтаже.

Заказывайте стенды по более выгодным ценам уже сегодня!

Всю подробную информацию Вы можете получить у наших менеджеров.

Распродажа готовых стендов и табличек

Ваша корзина пуста.

Наши новинки