Новости

Новости

Стенды для начальной школы

Начальная школа — это место в котором ребенок по-настоящему знакомится с самостоятельной жизнью. Поэтому для каждого учителя, родителя и ребенка важно, чтобы классы были максимально комфортными для маленьких школьников. Мы предлагаем Вашему вниманию новые разработки наших дизайнеров, которые смогут сделать классы красивыми, красочными и уютными.

Стенды презентационные

С презентации начинается знакомство. Школьная жизнь не исключение. Презентационные стенды являются лицом школы, класса, организации.

Стенды от нашей компании помогут ученикам, родителям, педагогам получить необходимую информацию.

Расписание занятий, новости, воспитательная работа, информация, методическая работа, наши таланты и гордость – всё это  можно разместить на наших стендах. Дизайнеры компании смогут максимально быстро и точно создать презентационный стенд именно для вашей школы, класса, предприятия, учитывая все пожелания.

Выгодные покупки по оптовым ценам

Мы всегда стремимся создать максимально выгодные условия для наших клиентов. Учитывая Ваши пожелания, мы предоставляем возможность совершать покупки по оптовым ценам.

При заказе от двух единиц товара Ваша скидка составит 5%, а при заказе от пяти единиц –10 %. Сроки действия оптовых цен ограничены, спешите сделать заказ и воспользоваться выгодным предложением.

Уже сегодня у Вас есть возможность получить высококачественную продукцию, которую наши дизайнеры сделают именно для Вас, и при этом сэкономить деньги, заказав товар по оптовым ценам.

Товар доставляется по всей Украине.

Таблички для організацій, підприємств, виробництв

На будь-якому виробничому, ремонтному або будівельному майданчику, де налагоджена сучасна система охорони праці, можна виявити спеціальні знаки, таблички, наклейки, плакати та схеми, що покликані інформувати працівників, попереджати їх про можливі небезпеки, вказувати на шляху виходу при евакуації тощо.  Замовити таку продукцію сьогодні дуже просто: металеві або пластикові таблички на замовлення можна виготовити в нашій компанії. Сучасне обладнання інноваційні технології високоякісні екологічно чисті та сертифіковані  матеріали, дозволяють працівникам нашого підприємства виконувати замовлення будь-якої складності.

Згідно з діючими нормативами знаки безпеки класифікують на групи:

Знаки безпеки

-          Забороняючі;

-          Попереджуючі ;

-          Пожежної безпеки;

-          Евакуаційні знаки;

-          Медичного призначення;

-          Комбіновані знаки;

-          Допоміжні знаки;

Знаки безпеки виконуються на ПВХ-основі з нанесенням зображення пластизолевими(стійкими до хімічного та фізичного втручання) фарбами у відповідності з Держстандартами.

Детальніше Ви можете переглянути таблички в категорії "Таблички з безпеки"

Чи потрібні організаціям стенди?

Стенди в організації можуть бути використані для самих різних цілей.  Інформаційне призначення стенду умовно можна розділити на два напрями. Перший - це стенди з інформацією для клієнтів, друге - стенди з інформацією для персоналу. На стендах для клієнтів розміщується уся інформація, яка може бути цікава та корисна безпосередньо клієнтам. Сюди відноситься інформація про послуги і ціни, вільні вакансії, акції, бонуси і інші повідомлення, що представляє інтерес для покупців і потенційних клієнтів.

Підтримати корпоративний дух компанії допоможуть стенди для персоналу. Це може бути своєрідна дошка пошани, або місце розміщення корпоративної газети, на стенді можна поздоровляти співробітників зі святами, оголошувати про заходи, що відносяться до корпоративної культури компанії. Стенди можна використати і для розміщення на платній основі рекламної інформації сторонніх організацій і отримувати додатковий прибуток.

Ваша корзина пуста.

Наши новинки