СТЕНДЫ ОТ ПРОИЗВОДИТЕЛЯ

Ваша корзина пуста.

Наши новинки

Стенд "Класний куточок ", Код 2484

Стенд "Правове виховання", Код 2900

Стенд "Революція гідності", Код 0929

Комплект "Захист Вітчизни", Код 2041

Стенд "НУШ", Код 1052

Комплект стендів для маркування, Код 1729

Хиты продаж

Стенд "Класний куточок", Код 2480

Стенд  "Методичний куточок", Код  4401

Стенд " Куточок споживача", Код  4355

Модульная картина "Сакура", Код 7058

Статьи

Статьи

Куточки природи

14.03.2019

Куточки природи в дитячому садку — важлива умова органiзацiї змiстовної дiяльностi дiтей, спрямованої на вирiшення завдань ознайомлення дiтей з природою.

Навчально-виховне значення кутка природи не можна переоцiнити. Наявнiсть його у груповiй кiмнатi дозволяє формувати реалiстичнi уявлення про представників рослинного, тваринного свiту через забезпечення безпосереднього контакту дiтей з ними. Саме в процесi спостережень за розвитком тварин, ростом рослин створюються можливостi для формування у дошкiльникiв системних знань: рослини можуть iснувати лише при наявностi вiдповiдних умов — свiтла, тепла, вологи, поживного грунту; кожна тварина пристосована до певних умов iснування і, утримуючи її в кутку природи, слiд подбати про створення таких умов.

Спостереження i дiяльнiсть, пов’язана з доглядом за мешканцями кутка природи, збуджує думку, сприяє встановленню доступних розумiнню дiтей зв’язкiв, а все це вимагає i вiдповiдного мовного оформлення. Об’єкти кутка природи дають змогу вихователю розвивати у дiтей сенсорнi органи, використовуючи для цього рiзноманiтнiсть забарвлення, форм, звукiв, запахiв природвих об’єктiв.

Особлива роль належить кутку природи у розвитку пiзнавальних iнтересiв i спостережливостi дiтей, оскiльки куток природи виконує функцiю маленької лабораторії, де проводяться нескладнi дослiди, здiйснюються довготривалi спостереження за розвитком рослин i тварин.

Використовуючи об’єкти кутка природи, вихователь має змогу здiйснювати екологічне виховання — формувати знання про залежностi у природi, цiннiснi орiєнтації. Захоплюючи дiтей цiкавим світом природи, вихователь викликає у них бажання спiлкуватися з нею, формує гуманне дбайливе ставлення до живого.

Куточки природи — неодмiнна умова формування перших трудових навичок, пов’язаних з доглядом за рослинами, тваринами, а також почуття вiдповiдальностi за доручену справу.

Добре обладнаний куток природи є завжди окрасою групової кiмнати. Пiд час дослiдження ставили питання старшим дошкiльникам, що вони вважають найкрасивiшим у груповiй кiмнатi. 90 % вiдповiдали, що це куток природи. Спостереження в кутку природи за гарним цвiтiнням квiтiв, чудовим пiдводним свiтом акварiума тощо дають змогу збагатити дітей естетичними враженнями i вiдобразити красу у малюнках.

Адресні таблички

12.03.2019

Важко уявити собі сучасну вулицю, на якій відсутня адресна табличка. Адже саме завдяки їй ми найчастіше дізнаємося назву тієї чи іншої вулиці та номер будівлі у будь-якому населеному пункті. Технологія виготовлення такого вказівника змінювалась багато разів, тож зараз можна замовити табличку з різноманітного матеріалу – композит, акрил, алюміній, полімер, нержавіюча сталь та інші. Наша компанія готова розробити дизайн адресних вказівників за вашим бажанням  – можливо нанесення корпоративної символіки, зображень, додаткового тексту. Також Ви можете обрати адресні таблички серед готових макетів у нашому каталозі. Виготовлена продукція може бути відправлена за зручною для вас адресою по всій України.

Стенди для кабінету української мови

12.03.2019

Не всі знають, що наша рідна мова визнана у світі як одна з найспівучіших та милозвучних мов. До того ж, мова взагалі є головним засобом виразності та спілкування, а від рівню володіння рідною мовою безпосередньо залежить якість життя людини. Дуже важливо усвідомлювати водночас художню красу і практичну важливість рідної мови з малого віку. Грамотна людина, яка вміє красиво говорити, завжди буде почута та зрозуміла. Стенди для кабінету української мови, які пропонує Вам наша креативна команда, не тільки нагадують дітям про важливість грамотного спілкування, вони відповідають на низку питань, виникаючих в учнів, на предмет того, як вірно користуватися тими чи іншими обертами, як вірно писати та говорити, які найчастіші помилки ми робимо у спілкуванні. Оберіть стенд, що Вам подобається в нашій базі чи замовте розробку ексклюзивного дизайну стенду з української мови під ваш заклад.

Уголок здоровья в школе

12.03.2019

Санитарная гигиена в школе – одна из важнейших тем, касающихся любого педагогического коллектива, ведь любая организация, подразумевающая регулярное массовое скопление людей, входит в группу риска распространения вирусных заболеваний. Поверхностное отношение к гигиене у детей фактор этого риска повышает, именно поэтому уголок здоровья в школе просто необходим. Информация, представленная в нем, шире раскроет детям основы чистоты и безопасности, даст более полную картину о том, как правильно заботиться о здоровье и не допустить эпидемии. Сделать так, чтоб этот уголок был интересен детям, помогут наши дизайнеры, которые с удовольствием предложат вам широкий выбор решений, либо же разработают принципиально новый подход специально для вашей организации. Готовый макет можно забрать как самовывозом из нашего офиса, так и получить по почте в любую точку страны.

Стенд «Наша творчість»

12.03.2019

Важливість заохочення дитячої творчості складно переоцінити. Творчий розвиток дитини та визнання її здібностей може позитивно вплинути на все її подальше життя, і у першу чергу місія педагога полягає в виявлені цих здібностей та наданні змоги їх реалізувати. Головним чином, це стосується навчальних закладів для дітей молодшого віку, але й в ВУЗах і навіть на підприємствах, де працюють дорослі люди, стенд «Наша творчість» часто буває не зайвим. У зв’язку з цим наша команда пропонує вам розробити такий стенд за вашими особистими вимогами та виготовити його на власному виробництві з повною відповідальністю за його якість. Готовий стенд ми можемо відправити зручним для вас способом у будь-яку точку країни.


Стенды для школ

12.03.2019

Информационный стенд для школы – конструкция, внешне напоминающая доску, на которой размещаются объявления, документы и другая информация, интересная какой-то конкретной аудитории. Вообще, информационный стенд – очень эффективный инструмент для привлечения внимания, поэтому стенды можно увидеть практически повсеместно, в том числе и в школах. Основная задача стендов – обеспечение учеников самой разнообразной информацией, визуализация информации для более быстрого запоминания.

Изготовление стендов для школы производится из самых разнообразных материалов. В основном они делаются из пластика. Этот материал универсальный и легкий, выпускается любой толщины и с цветным покрытием. Основой для школьных стендов может послужить и пробковое дерево, которое прекрасно подойдет для прикрепления информационных листков с помощью кнопок. Для производства обрамляющих рамок стендов используются такие материалы, как пластик или алюминий. Карманы для сменной информации могут быть выполнены также из пластика или из оргстекла. Такая конструкция обеспечит надежное закрепление листов на стенде.

Стенды для школ можно изготовить, опираясь на пожелания заказчика. Помимо материала, из которого будет сделан стенд, можно выбрать конфигурацию: стенды для школы могут быть статичными, крепящимися непосредственно на стену, и напольными. Можно воспользоваться услугами дизайнера и оформить стенд в соответствующем стиле, используя логотип, цвета и другую атрибутику школы.

Главное преимущество информационных стендов для школы– это компактность. В любых помещениях, будь то классная комната или коридор, стенд не будет помехой, так как занимает немного места. Его простота и удобство эксплуатации позволяют периодически размещать в этом уголке всю актуальную информацию. Стенды для школ многофункциональны и практичны, информация на них легко заменима. Существуют разнообразные тематические стенды для кабинетов определенного типа занятий, которые помогут разнообразить уроки и сделать их более интересными. И, что самое главное, стенд абсолютно безопасен и не угрожает здоровью и жизни детей и учителей.

Презентационные стенды

11.03.2019

В мире современной конкуренции зачастую залогом успешной продажи является ни что иное, как презентация. Этим объясняются колоссальные бюджеты торговых выставок, высокая стоимость мастер-классов и тренингов по проведению презентаций, широкий размах мероприятий, представляющих тот или иной товар. В свою очередь, серьезную презентацию сложно представить без качественного стенда. Наша компания сегодня уверенно лидирует на рынке производства стендов и готова изготовить для вас презентационные стенды, имеющие максимальную конверсию и учитывающие наиболее актуальные на момент изготовления маркетинговые тенденции.

Стенди з фізики

11.03.2019

Кожен досвідчений педагог уважно вивчає питання зацікавленості учнів у тому чи іншому предметі. Успішне навчання у школі залежить не тільки від особистих здібностей школярів, але і від вміння вчителя зацікавити учнів. Тому, правильне оформлення кабінету за допомогою навчальних стендів грає важливу роль.  Саме стенди з фізики здатні привернути увагу учнів, зробити вивчення предмету доступним та цікавим. Слід довірити дизайн такого стенду досвідченим фахівцям нашої компанії, які мають багатий досвід роботи та знають, як подати інформацію у максимально доступній та цікавій формі. Довірте оформлення кабінету  фізики професіоналам.

Портрети математиків

11.03.2019

Шкільні стенди у кабінеті математики – це один з найбільш ефективних методів підвищення інтересу учнів та їх мотивації щодо вивчення предмета. Окрім того, за допомогою стендів, учні зможуть краще зрозуміти та запам`ятати предмет. Так відбувається, тому що дитина краще запам`ятовує інформацію, якщо вона подана доступно та у візуальній формі. В нашій компанії Ви можете замовити стенд «портрети математиків», виготовлений з довговічних матеріалів за спеціальною технологією. На стенді розміщені портрети найвидатніших математиків світу, їх автобіографічні дані, дати життя та відомі цитати. Наші дизайнери уважно вислухають всі Ваші побажання, та розроблять індивідуальний дизайн стенду, який відповідає всім Вашим побажанням.

Стенди для 1 класу НУШ

07.03.2019

Лілія Гриневич, міністр освіти і науки України, звернула увагу на те, що з 1 вересня 2018 року діти 1 класів будуть навчатися за новим стандартом початкової школи. Згідно з яким має бути організовано 8 навчальних осередків, а їх створення підтримає державна субвенція в розмірі 1 млрд грн.

В Новій українській школі МОН прописало яким чином має бути влаштований новий освітній простір.

Головне в успіху реформи – співпраця між Урядом та місцевою владою.

Кожен з елементів педагогіки та освіти має виконати свій шмат роботи, без якого якісні зміни не відбудуться – наголосила Лілія Гриневич.

Стенды для детского сада

06.03.2019

Детский сад, в отличии от других учебных заведений, отличается очень большим количеством наглядных пособий, стендов, указателей, таблиц, которые можно встретить на каждом шагу в группах, столовых, коридорах, фойе и т.д.

Наша компания stend.kharkov.ua  изготавливает для детских садов такие стенды:  Символику Украины, уголки для родителей, стенды по безопасности, информационные стенды, календари природы и т.п.

Стенды для детского сада отличаются высоким качеством изготовления, яркостью, лаконичностью. В каждом детском саду должен быть информационный стенд для родителей. В нем присутствует распорядок дня с часами для занятий, ежедневное меню, правила безопасности и рекомендации специалистов, информация о росте и весе детей, анонсы предстоящих мероприятий, собраний. Может быть информация об именинах, потерянных вещах и т.п.

Герої сьогодення

05.03.2019

З часів трагічних подій на Київському Майдані Незалежності, анексії Кримського півострову та початку бойових дій на сході минуло вже більше 5 років. За цей період зросло нове покоління молоді, для котрої все це вже стало хоча й новітньою, але історією з далекого дитинства. Проте саме вони є головна надія нашого суспільства, і тримається вона саме їх свідомості, почутті належності до спільних національних цінностей та повазі до подвигу захисників державності і територіальної цілісності нашої країни. Плакати ЗСУ розміщені у школах, коледжах та вузах, показують молоді, хто вони – герої сьогодення, щоденно нагадуючи їй про боротьбу та витримку тих, хто невтомно продовжує стояти на варті нашого майбутнього.

Оформление музея

05.03.2019

Каждый человек должен помнить историю и соприкасаться с высоким искусством, именно для этого существуют музеи. Наша компания готова предложить Вам услуги оформление музея - музейные стеллажи, стойки и прочие конструкции для презентации наилучшего качества можно заказать в нашей компании. На музейном стенде могут размещаться различные старинные фото, истории из прошлого, информация об экспозиции и многое другое.  Наши специалисты помогут создать уникальный дизайн музея школы, поселка либо города. Также, мы можем предложить различные варианты оформления стендов специализированных музеев на предприятиях.

«Портреты английских писателей»

05.03.2019

Стенд «Портреты английских писателей» предназначен для использования в кабинетах зарубежной литературы. Обычно, на этом стенде размещены портреты таких известных английских писателей, как Вильям Шекспир, Артур Конан Дойль, Агата Кристи, Вальтер Скотт, Марк Твен, Оскар Уайльд. Под каждым портретом указаны даты жизни писателей, их имена. Детям будет легче запомнить, как выглядел тот или иной писатель, если они будут видеть их портреты практически каждый день. Именно поэтому, стоит заказать такой стенд в нашей компании. Мы предложим различные варианты оформления стенда.

Куточок настрою

04.03.2019

Куточок настрою може повністю розкрити характер дитини, знайти порозуміння між дорослими та дітьми, – це може налагодити співпрацю між ними.

Принцип дії стенду «Куточок настрою» наступний: дитина прикріпляє табличку зі своїм ім’ям чи фотографією на ту частину стенда, яка відповідає її настрою.

При виготовленні стенда «Куточок настрою» важливо пам’ятати, щоб він був яскравим, привертав увагу учня, був цікавим. Можна проводити паралель між емоціями та кольором елемента стенду, який відповідає даному настрою.

Стенди для НУШ

04.03.2019

Як вказано на сайті Міністерства освіти і науки України, НУШ – це школа, до якої приємно ходити. Тут прислухаються до думки учнів, вчать критично та творчо мислити, не боятися висловлювати власну думку та бути відповідальним громадянином. Це школа, де панують співпраця та взаєморозуміння.

Компанія stend.kharkov.ua пропонує до уваги педагогічних працівників:

при розробці стенду НУШ наші дизайнери звернули увагу на ключові компетентності, виховний простір, принципи нового стандарту початкової освіти, приорітети нової школи, структуру нової школи, але найголовніша мета НУШ: готувати активних, підприємливих, творчих, відповідальних громадян, які будуть в змозі побудувати потужну державу з конкурентоспроможною економікою.

Стенді

01.03.2019

Стенді бувають різними: як великі, так і маленькі; як декоративні, так і інформаційні.

Експерти компанії «stend.kharkov.ua» стверджують, що стенд «Куточок юного фізика» не тільки розповідає про фізику, як науку, а й розвиває кругозір учнів, розширює його інтелект, робить великий внесок в його пошуках майбутньої професії.

У багатьох школах країни створюють шкільні музеї на військово-патріотичну тематику. В цих музеях розміщена ціла Країна Стендів,  де вони  розповідають про історичні сторінки нашої країни та подвиги сьогодення, наприклад: комплект «Слава України», комплект стендів «Неоголошена війна», стенд «Це моя Україна», комплект стендів «Моя Батьківщина».

Компанія «stend.kharkov.ua» використовує тільки високоякісні матеріали. Зокрема, завдяки чіткому та яскравому друку зображення на стендах якісні. А головне – уся продукція виготовлена з любов’ю!

Стенд для школы

26.02.2019

Стенд для школы является интересным элементом школьного оборудования. Он выполняет не только информационную, но и эстетическую нагрузку.

По существу стенд для школы – это объект, на котором размещается информация. Она может быть сменная, т.е. размещается в карманчиках и постоянная –  изображение и тексты наносятся на сам пластик или баннер.

Стенды бывают настенные и напольные; могут быть уличные стенды. В нашей компании можно купить не только готовый стенд, но и разработать его по индивидуальному дизайну.

Будем рады сотрудничеству!

МІЖШКІЛЬНІ РЕСУРСНІ ЦЕНТРИ

26.02.2019

Міністерство освіти і науки затвердило Положення «Про міжшкільний ресурсний центр» (МРЦ), що набуло чинності 13 лютого 2019 року.

Місцева влада та заклади освіти отримали нові можливості для розбудови оптимальної сучасної інфраструктури шкіл – природничих  лабораторій,  спортивних залів та інших можливостей для поглибленого вивчення предметів.

«Багатьом закладам наразі бракує ресурсів, обладнання, лабораторій, де учні могли б навчитися застосовувати набуті теоретичні знання на практиці. У міжшкільному ресурсному центрі можуть створювати умови для навчання учнів одразу з кількох закладів, проводити як шкільні, так і позашкільні заняття. Йдеться про обладнання стаціонарних та пересувних лабораторій, учнівських теплиць, зимових садів, виробничих майстерень, басейнів, спортивних майданчиків. Такий підхід дає можливості сконцентрувати ресурси та забезпечити кращі умови одразу для великої кількості дітей», – пояснила Міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

Зараз такий досвід має лише Мала академія наук України. На базі МАН діє лабораторний комплекс природничого напрямку МанЛаб, покликаний допомагати українським учням у наукових та навчальних дослідженнях в дистанційному та очному режимі.

«МанЛаби діють лише в кількох областях України, але мають дуже хороші результати з вдосконалення наукової освіти і в контексті шкільної освіти, і в контексті позашкільної. Міжшкільні ресурсні центри дають ширший спектр можливостей, адже йдеться не лише про наукову інфраструктуру. Сподіваємось, що місцеві органи влади зможуть скористатися цими можливостями та через МРЦ створити кращі умови для учнів», – зазначила Лілія Гриневич.

МРЦ також сприятимуть проведенню профорієнтаційної роботи серед учнів, розробленню їх індивідуальної професійної траєкторії, впровадження професійно-спрямованих курсів за вибором, факультативів, гуртків та проведення консультаційних заходів.

Планується, що співпраця між МРЦ та школами відбуватиметься шляхом укладення двосторонніх цивільно-правових угод. Школа зможе  передавати центру педагогічне навантаження з певних предметів, а він забезпечуватиме відповідний обсяг оволодіння матеріалом.

Заснувати МРЦ зможе не лише місцева влада, а й будь-яка юридична чи фізична особа незалежно від форми власності чи організаційно-правової форми.

За матеріалами Інтернет видань

Класний куточок стенд

26.02.2019

Оформлюючи класний куточок Ви маєте пам’ятати про такі організаційні елементи:

• доручення дітей;

• обов’язки учнів;

• графік чергування;

• плани роботи колективу.

Ця інформація може бути розміщена у прозорих кишенях, підвісних кишенях, утримувачах та ін.

Оформлення стенду для класу завжди об’єднує дітей. Вони можуть вигадати назву свого колективу, його девіз та емблему. Класний куточок може розміщати інформацію про дні народження учнів, вчителів.

Колектив компанії stend.kharkov.ua пропонує такі класні куточки:

Класний куточок «Весна»

Стенд «Класний куточок»

Класний куточок для старшокласників

Класний куточок «Осінній»

Класний куточок «Соняшки»

Буллинг

25.02.2019

Каждый профессиональный педагог знает, что вместе с обучением своих подопечных он бесконечно обучается сам. То же касается и всей педагогики в целом. Она совершенствуется, становится глубже и универсальнее. Регулярно сталкиваясь с травлей в ученических коллективах, мы еще совсем недавно не имели единого решения данной проблемы, справляясь с ней каждый, как умеет, а иногда и вовсе оставаясь бессильными. Сегодня вопрос буллинга поднимается на уровне отдельной педагогической дисциплины, целью которой является всеобщее и научное искоренение как инцидентов с ним связанных, так и их предпосылок. Тематические стенды по данной теме помогут детям избежать, а учителям предотвратить столь печальные сбои в коллективных взаимоотношениях, ведь буллинг в перспективе наносит неизбежный урон личности как жертвы, так и агрессора, и наблюдателя, снижая качество жизни каждого из них.

Наша компания поможет донести информацию в виде стендов "Стоп Булінг", "Що таке булінг", "Антибулінг"

Другие статьи...