Стенди для організацій та учбових закладіввід виробника
Статті

Для партнерів

Для партнерів

Йдемо в ногу з часом зі стендами НУШ

Остання реформа освітньої галузі має назву Нова Українська Школа. В цьому словосполученні втілено прагнення до вдосконалення усіх ланок сучасних навчальних процесів в українській школі та надії на найкращу освіту для дітей України. НУШ впевнено охоплює інформаційний простір українських шкіл, демонструючи сучасні прогресивні підходи до процесів виховання та навчання школярів.

Виробники стендів не стоять осторонь еволюційних процесів в українських навчальних закладах. І ми йдемо в ногу з часом зі стендами НУШ — власне виробництво дозволяє оперативно реагувати на нові вимоги до асортименту шкільних стендів для оформлення коридорів та кабінетів.

«Кола вибору», «Ранкові зустрічі», «Календарі природи», дидактичні та методичні матеріали, ігрові куточки в широкому асортименті представлені на сторінках нашого сайту. Робимо усе можливе для того, щоб ви могли купити у нас недорогі та якісні плакати, які дозволять поглиблювати базу знань учнів, допоможуть школярам адаптуватись до нових соціальних умов, сприятимуть налагодженню комунікативних зв’язків в дитячому колективі, допомагатимуть вчителям вітати та підбадьорювати дітей.

Нова українська школа не зупиняється у своєму розвитку. Ми розвиваємося разом з нею, тому готові до втілення нових прогресивних ідей оформлення стендів для початкової школи. Разом з тим суворо дотримуємось класичних стандартів виготовлення продукції для дітей. Стенди для НУШ виготовляються з найкращого пластику та якісних й безпечних сертифікованих матеріалів.

Купити наші стенди для шкіл за найкращими цінами можна через кошик або через зв’язок — телефонний або письмовий — з менеджерами компанії.

Давайте разом йти в ногу з часом — зі стендами НУШ нашого виробництва робити це набагато простіше. Правильно організовуйте інформаційний простір навчального класу, діліть його відповідно до методичних рекомендацій на зони, систематизуйте дидактичні матеріали, організовуйте позакласні заходи, контролюйте порядок у класному приміщенні й дисципліну в дитячому колективі — наші стенди для НУШ допоможуть ефективно впоратися з усіма щоденними завданнями вчителя. Колір стендів, їх форма, дизайн та стиль доступні в різноманітних варіантах виконання. Доставляння здійснюємо по всій території України, гарантуємо високі якісні та експлуатаційні характеристики кожного нашого виробу.

Шкільні стенди — ефективні наочні посібники

Загальновідома аксіома — шкільні стенди давно зарекомендували себе як ефективні наочні посібники, які до того ж можуть стати привабливим елементом шкільного інтер’єру. Можливості сучасних підприємств з виготовлення різноманітних пластикових дощок дають вчителю змогу замовити та купити плакати, які допоможуть ефективно втілити в життя всі його педагогічні концепції та виразити власні смакові вподобання. Готові надруковані текстові матеріали, стенди з певною кількістю прозорих кишень для змінної інформації дають вчителям можливість створювати в предметному кабінеті власну ефективну навчальну атмосферу та вчасно коригувати наповнення навчального приміщення відповідно до рекомендацій нових освітніх реформ та методичних розробок.

Ознайомитися з повним списком стендів, які допоможуть вам покращити естетичний вигляд шкільних кабінетів та коридорів та постійно підвищувати показники успішності учнів різних класів, ви можете на нашому сайті. Обирайте стенди для предметних кабінетів, їдальні, бібліотеки, спортивної зали, замовляйте класні та методичні куточки, приглядайтесь до святкових банерів та панно. Гарантуємо — обрати в нашому каталозі можна товари на будь-який смак та гаманець. Змістовне та кольорове наповнення стендів відрізняється в залежності від віку цільової аудиторії пластикових дощок. Ми однаково успішно виготовляємо стенди для першокласників, учнів середніх класів, випускників. Головне, що об’єднує шкільні стенди усіх категорій — якісні та безпечні матеріали, з яких вони виготовлені. Найкращий пластик, оброблені краї, безпечні фарби — все відповідає жорстким вимогам до продукції дитячого споживацького сегмента. Завдяки дотриманню цих стандартів наші інформаційні пластикові дошки мають відмінні експлуатаційні та безпекові характеристики.

Тож якщо ви, як і ми, впевнені в тому, що шкільні стенди — ефективні наочні посібники, надаємо вам прекрасну можливість в будь-який момент розширити список ваших шкільних інформаційних та презентаційних пластикових дощок. Купити нові стенди варто з багатьох причин, з їх допомогою нескладно:
— оновлювати інтер’єр шкільних приміщень;
— розповсюджувати важливу актуальну інформацію;
— створювати ефективні навчальні середовища;
— вирішувати безліч організаційних завдань;
— створювати відповідні шкільним подіям та заходам атмосферу;
— згуртовувати педагогічний та учнівський колектив.

Якщо перед вами стоїть хоча б одне з перерахованих завдань — звертайтесь до наших фахівців, і вони підкажуть, які стенди краще купити, щоб виконати свою роботу якісно та професійно.

УВАГА!!!!

У ЗВ'ЯЗКУ З НЕСТАБІЛЬНІСТЮ В ЕКОНОМІЦІ ЦІНИ НА ДІЯКІ ТОВАРИ МОЖУТЬ ВІДРІЗНЯТИСЯ ВІД ЦІН, ЩО ВКАЗАНІ НА САЙТІ.

КІНЦЕВУ ВАРТІСТЬ ТОВАРУ УТОЧНЮЙТЕ У МЕНЕДЖЕРА

Правила безпеки, яких варто дотримуватися під час війни

З початку агресивного вторгнення росії на територію України пройшло досить часу для того, щоб кожен наш громадянин встиг ознайомитися з основними правилами безпеки, яких варто дотримуватися під час війни. Дехто на основі особистих знань та життєвого досвіду на рівні підсвідомості зафіксував алгоритм правильних дій під час виникнення загрозливих для життя обставин. Дехто ретельно вивчив рекомендації з інструкцій ДСНС України, щоб надалі керуватися ними в організації колективної або особистої системи безпеки життєдіяльності. Головне, що вся країна, кожен мешканець її сіл та міст розуміють, як необхідно діяти та жити в умовах активних бойових дій чи потенційних загроз.

Дозволимо собі зайвий раз нагадати про те, які теми завжди були актуальними темами оформлення інформаційних куточків безпеки в навчальних закладах й держустановах, на підприємствах та в торговельних центрах, в коридорах й кабінетах територіальних громад. Це плани евакуації та інструкції з правил безпеки під час можливих катастроф та стихійних лих. Війна окрім загроз військового характеру несе з собою багато інших потенційних загроз життям людей. Саме тому в наш неспокійний час не слід забувати про усі можливі небезпечні фактори та вплив таких факторів на людей.

Що ж важливо пам’ятати цивільним особам та як правильно діяти в умовах війни? Рекомендацій багато, спробуємо перерахувати основні з них:

— зберігати спокій — він є запорукою прийняття правильних рішень;

— під час обстрілів ховатися у сховища та укриття, на відкритій місцевості рятуватись, лягаючи в канави, окопи, заглиблення головою в протилежний від вибухів бік, голову слід прикривати руками або підхожими предметами;

— не розголошувати особисту інформацію малознайомим людям;

— вивчити карту найближчих бомбосховищ;

— завжди носити з собою документи, що посвідчують особу;

— уникати місць масового перебування людей;

— повідомляти відповідні служби про підозрілих людей та вибухонебезпечні предмети;

— вивчити правила надання першої невідкладної допомоги та алгоритм дій у разі ураження хімічною зброєю;

— під час евакуації з приміщень дотримуватися правила правої руки та допомагати тим, хто цього потребує;

— за можливості з’ясовувати та фіксувати обставини надзвичайних подій та протиправних дій окремих осіб;

— без необхідності не залишати місця проживання, роботи чи сховища у місцях активних бойових дій;

— вірити в Україну, ЗСУ та те, що ми переможемо у цьому протистоянні добра зі злом. Все буде Україна!

Стенд «Розклад руху потягів»

Не зважаючи на те, що в арсеналі людства є безліч комунікаційних каналів, пластикові інформаційні дошки продовжують ефективно працювати як джерела розповсюдження важливої інформації. В екстремальних умовах війни, коли мільйони людей полишають свої домівки, дуже важливо вчасно й повною мірою задовольнити потреби громадян в отриманні тих даних, які допоможуть оперативно спланувати та організувати масове переміщення людей на більш безпечні для життя людей території. Стенди з розкладом руху потягів, автобусів, автомобільних колон слугують тими інформаційними майданчиками, які вчасно та в максимальному обсязі доносять інформацію людям у місцях їх активного пересування.

Чинним законодавством передбачена наявність на кожному залізничному вокзалі України стенда з розкладом руху потягів, інформація на якому поділена на дві частини — прибуття потягів та їх відправлення.

Стенди з відомостями про розклад відправлення пасажирських потягів повинні інформувати про:

— час їх відправлення;
— стартову та фінішну станції маршруту;
— порядковий номер та тип потяга;
— перелік зупинок з часом прибуття та відправлення;
— номер залізничної платформи та колії, з якої відбуває потяг;
— час прибуття поїзда на кінцеву зупинку та графік його курсування;
— службові примітки та доповнення, дані про причіпні вагони.

Стенди з розкладом руху поїздів різного призначення маркуються різними кольорами. На жовтому фоні розміщують список поїздів, які відправляються з вокзалу, на білому — тих потягів, які прибувають на залізничну станцію.

Важлива норма закону, яка набула особливої актуальності в період воєнної агресії Росії на українські землі — це та стаття, яка регламентує, що тимчасові зміни в русі пасажирських поїздів можуть бути подані на окремих плакатах біля основних стендів з обов’язковим роз’ясненням причин та строків тимчасових змін. Стенд «Розклад руху поїздів», на якому потрібно розмістити інформацію, що постійно змінюється, може містити певну кількість прозорих пластикових кишень, за допомогою яких легко контролювати оперативність надання актуальних відомостей про зміни в роботі залізничників.

Багато років ми займаємося виготовленням якісних стендових виробів з найкращого пластику. Ефективність такої продукції базується на якості сировини та високих експлуатаційних характеристиках. Ми й надалі будемо працювати над тим, щоб кожен стенд з усього асортименту товарів нашого виробництва обов’язково привертав до себе увагу  та просто й зрозуміло доносив цільовій аудиторії важливу та потрібну інформацію.

Як організувати роботу в школі під час війни

Зовсім недавно вулиці усіх населених пунктів України щодня наповнювалися дзвінким дитячим сміхом безтурботної дітвори, а двері навчальних закладів гостинно розчиняли двері перед тисячами школярів. Війна лишила багатьох дітей щасливого дитинства та можливості вчитися й розвиватися в комфортних умовах сучасних шкільних предметних кабінетів. Навчальні заклади, які тимчасово не функціонують на окупованих росіянами територіях, та зруйновані російськими загарбниками школи — реалії сьогоднішнього дня, і педагоги використовують усі можливості для того, щоб освітні процеси продовжувалися навіть в екстремальних умовах воєнного стану.

Заняття для дітей організовують на станціях метро, практикується дистанційна форма навчання, а там, де це можливо — відновилися звичайні шкільні уроки. Формати освітнього процесу залежать від обставин безпеки в кожному окремому регіоні країни. Усі територіальні громади повинні погодити умови навчання з місцевою військовою адміністрацією, щоб правильно та безпечно організувати роботу в школі під час війни. Зберегти життя кожного маленького та дорослого громадянина країни — цій цілі мають бути підпорядковані всі дії освітян та чиновників Міністерства освіти.

Якщо під час проведення он-лайн занять або звичного шкільного уроку звучить сигнал повітряної тривоги, вчитель зобов’язаний негайно припинити урок та запропонувати дітям прослідувати в укриття. В тих навчальних закладах, де обставини дозволяють завершити шкільний навчальний рік в звичних умовах в стінах шкіл та гімназій, варто додаткову увагу дітей зосередити на вивченні інформації зі шкільних стендів з цивільного захисту, безпеки життєдіяльності та охорони здоров’я. Розміщені на таких плакатах відомості зараз актуальні, як ніколи. Адже розуміння того, наскільки важливо вміти дослухатися до рекомендацій щодо дій у випадку звучання сигналу «увага всім» та діяти відповідно до певних загрозливих обставин, є запорукою збереження життя та здоров’я кожного.

Ще один важливий елемент оформлення сучасних навчальних закладів, актуальність якого миттєво зросла — плани евакуації. Педагоги та школярі повинні бути ознайомлені найбільш короткими та безпечними шляхами виходу до шкільного підвалу чи іншого місця для переховування від можливих бомбардувань та артобстрілів.

Наразі невідомо, скільки ще часу Україна захищатиме свої землі від навали недоброго сусіда. Тому педагоги налагоджують спілкування та роботу з дітьми у популярних месенджерах Viber та Telegram, допомагають школярам освоювати такі навчальні платформи, як «Google-meet», «Human school», «Zoom», «Class-room» та разом з дітьми будують плани на той час, коли питання, як організувати роботу в школі під час війни втратить свою актуальність. Натомість ми будемо радіти миру, сонцю та щоденним приємним митям життя. Все буде добре!

Переможемо разом!

Ви знаєте, яке почуття інколи глибше, ніж кохання? Не менш загадкове, не менш таємне? Чи вдавалося вам пережити такі моменти, коли на очі навертаються сльози лише при звуках українського гімну або при спогляданні чарівних маленьких українців в жовто-блакитних сукеночках або вишиванках? В такі моменти люди не замислюються над визначенням патріотизму, в їхніх душах просто бринить найщиріше почуття до рідної країни.

Цей рік став особливим для України, став роком страшних випробовувань та невинних жертв. В таких умовах почуття патріотизму багатьох людей трансформувалось в почуття більш глибокої прихильності до української мови, національних традицій та культури. Маленькі джерельця любові до власної домівки, селища чи містечка, вулиці чи школи зливаються та дають енергію неосяжному потоку добрих справ та мужніх вчинків в ім’я України. Саме завдяки нашому єднанню ми вистояли та маємо зараз підтримку всього світу. Світ переконався, що на Батьківщині Тараса Шевченка, Григорія Сковороди, Богдана Хмельницького, Ярослава Мудрого, Миколи Амосова, Бориса Патона живуть достойні нащадки.

Прийде час, імена та подвиги нових героїв сучасності стануть темами історичних наукових праць, музейних плакатів, шкільних стендів. На вуличних адресних табличках з’являться нові імена. Ми будемо подорожувати містами України з неймовірними в’їзними знаками, на яких буде відтворено історичні та географічні особливості кожного регіону. Ми будемо пити каву під рекламними вивісками кав’ярень та ресторанів, будемо призначати побачення біля креативних офісних вивісок, примітних міських знаків та пам’ятних місць. І завжди пам’ятатимемо, що патріотизм може бути дуже інтимним почуттям. Якщо ти любиш свою країну такою, якою вона є на сьогоднішній день і робиш її кращою, щоб інші люди могли нею захоплюватись — ти і є справжнім патріотом. Любов завжди була силою, що рухає світ вперед. Любов до рідної землі — не виключення. І якраз зараз, серед горя та руїн, розкриваються справжні почуття та загострюються особистісні відчуття. Патріоти України єдині в своїх мріях та бажаннях, цілях та сподіваннях, силі та згуртованості. Ми пишаємося минулим своєї країни, робимо правильні висновки, творимо та пишемо історію сучасної України та робимо усе для того, щоб впевнено дивитись в завтрашній день.

Віримо, що незабаром Україна прокидатиметься під голоси співочих птахів, а не від звуків гаубиць та «градів». А поки чекаємо на  новий епізод серіалу про Чорнобаївку, підтримуємо ЗСУ та один одного та не забуваємо насолоджуватися квітучою весною — позитивні емоції зараз важливі та потрібні, як ніколи!

ДО УВАГИ

до уваги

Замовити декор стін – стильно, креативно, сучасно, економічно-вигідно.

Школа – це заклад, де діти проводять дуже багато часу і отримують не тільки знання, але й дуже важливі соціальні навички.   Тут  хлопці та дівчата  вчаться  спілкуватися,  працювати в команді,  управляти своїми емоціями,  розуміти навколишній світ. І дуже важливо, щоб освітній простір навчав, виховував, мотивував. НАША КОМПАНІЯ «Стенд-Харків» ПРОПОНУЄ різноманітні варіанти декору  освітнього простору  формулами, цитатами,  чи поєднанням стендів та візерунків, які вирізані за допомогою фрезерного станка.  Якщо на нашому сайті ви не знайшли бажаного виробу чи  ідеї, ми розробимо оформлення за вашим творчим проєктом або створимо його разом.

Хочете,  щоб ваші учні повірили в себе? Замовляйте мотивуючі цитати, а наші дизайнери намалюють правильні образи до них і ви отримаєте мотивуюче, розвивальне середовище.

Декор стін допоможе вчити -  конкретного предмета або людським цінностям, розповість про особливості професії чи віхи історичного розвитку.  Розкажіть таким способом про  хімічні чи математичні формули, чи розмістіть карту світу чи України. У нас ви можете замовити крилаті вислови для предметних кабінетів,  графіки тригонометричних функцій, формули, силуети тварин, пташок вирізані за допомогою фрезерного устаткування.  До настінної графіки можно додати пластикові стенди з різноманітною інформацією.

Декор стін допоможе відвідувачам, клієнтам, учням та батькам добре орієнтуватися в лабіринтах приміщень.  Тому замість табличок на дверях  кімнат ми пропонує на стінах в коридорах підписати предметні кабінети чи офіси буквами із пластику, які вирізуються на фрезерному станку. Поруч  можно  розмістити цікаві вислови або картинки, які символізуватимуть актовий зал, їдальню, предметний кабінет. Продуманий дизайн навігації зробить інтер'єр приміщення зручним і стильним.

Декор стін  буде розвивати фантазію і уяву.  Пусті стіни коридорів стін не стимулють  уяву і не народжують  цікавість.  Лише абстрактні зображення можуть дати поштовх для ідеї, розбудити фантазію, задати творчий настрій.  Довірте дизайнерам нашої компанії  декорування стін графікою і ви отримаєте творчий простір для розвитку учнів.

У вашої компанії, закладу є цінності, пріоритети та напрямки розвитку?  Чи зуміють школярі, студенти  їх назвати?  У кожного закладу є велика історія або навіть міфологія?

Дизайнери нашої компанії візуалізують завдання та історію розвитку закдаду. Використовуйте логотип,  сформулюйте цінності закладу,  компанії.  Ось побачите: образ закладу стане більш цілісним,  неповторним,  допоможе управляти очікуваннями учнів, працівників, відвідувачів.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ ТА ЗАМОВЛЯЙТЕ ДЕКОР СТІН ЗА ДОПОМОГОЮ ГРАФІКИ В ПОЄДНАННІ  ЗІ СТЕНДАМИ  ІНФОРМАЦІЙНИМИ, ПРЕДМЕТНИМИ,  які зроблять ваш простір розвиваючим і стильним. Якщо на нашому сайті ви не знайшли бажаного виробу, ми розробимо оформлення за вашим творчим проєктом.    Ми чекаємо на ваші замовлення.

Система навігації в парках і зоопарках, торгово-розважальних центрах

Наша компанія пропонує свої послуги щодо виготовлення для парків та зоопарків, ТРЦ  систем навігації у вигляді різних візуальних знаків, а саме: вуличні та інтер’єрні вказівники, наклейки і таблички у вигляді вказівної стрілки, стенди з навігаційними вказівниками, штендера і ростові фігури, що вказують напрямок, таблички, які кріплять до стіни та навігаційні таблички на опорі, світові вивіски.

Правильно спроєктована та розроблена система навігації в парках та зоопарках, ТРЦ відіграє велику роль у підвищенні  іміджу закладів та створює комфортну атмосферу для відвідувачів.

Зовнішня реклама, розумна система навігації - це обличчя, БРЕНД закладу відпочинку чи КОМПАНІЇ.  При виготовленні зовнішньої реклами (СИСТЕМИ НАВІГАЦІЇ) наша компанія завжди грунтується на індивідуальному підході до будь-якого клієнта.  Робота щодо виготовлення рекламних конструкції, систем навігації є частиною нашого  щоденного життя.

Світлові вивіски, банери, штендера, вуличні стенди, дорожні знаки, вуличні та інтер’єрні вказівники, наклейки і таблички у вигляді вказівної стрілки, стенди з навігаційними вказівниками, штендери і ростові фігури, що вказують напрямок, ТАБЛИЧКИ, які прикріпляють до стіни та навігаційні таблички на опорі прикрашають будь-який парк чи зоопарк, створюючи  йому неповторний образ. Складно уявити собі місця відпочинку без усього цього різноманіття рекламних носіїв.

Як застосовуються різні види візуальних знаків в місцях відпочинку?

Наклейки у вигляді стрілок,   можна  наклеїти  на підлогу  або стіну і вони допоможуть відвідувачам зорієнтуватися в просторі.

Таблички - більш практичний вид таких покажчиків, їх здебільшого чіпляють на стіну, але можно виготовити навігаційні таблички на опорі, які ставлять на підлогу.

Стенд з навігаційними вказівниками (стенд зі змінною інформацією) на якому в пластикових кишеньках розміщується змінна інформація з назвами , поверхами, номерами, або карта парку, зоопарку чи ТРЦ.

Штендер – це металевий каркас, покритий робочою панеллю з оцинковки, на яку  можно нанести  різноманітну  інформацію.  Штендер  –  це невеликий переносний рекламний покажчик, площа якого рідко перевищує 1,2 кв. м. Штендери бувають односторонні і двосторонні, виконані у формі прямокутника або арки. Штендер, недорогий, мобільний та зручний і в той же час ефективний спосіб, як звернути увагу відвідувачів на ваш заклад.

Ростові фігури виготовляються у вигляді людей різних образів, які вказують на вид вашої діяльності. Якщо це зопарк – це можуть бути ростові фігури  тварин чи казкових героїв. Додайте до образу стрілку і - отримаєте   яскравий,  привабливий вказівник.
Навігаційні стели розміщуються при вході в парки чи зоопарки або інші місця відпочинку чи торгівлі.

Якщо ви бажаєте, щоб ваш заклад чи зону   відпочинку  добре було видно і нічний час доби, тоді ми виготуємо для вас світлову рекламу.

Світлова реклама є формою комунікації,  використовує специфічні художні, технічні і психологічні способи для формування попиту  продаж, а також носить презентаційний характер. Світлова вивіска добре помітна в темноті і буде працювати на імідж вашої зони відпочинку чи торгівлі цілодобово.

Вивіска на банерній основі - будь-який розмір на ваш вибір, міцність і довговічність, стійкість до температурних і атмосферних впливів.

Якщо ви не уявляєте, яку системи навігації ви хотіли б побачити у своєму парку чи зоопарку, то  працівники нашої компанії допоможуть вам зробити правильний вибір, запропонувавши ескізи робіт зовнішньої реклами.

Виготовлення вивіски зовнішньої реклами, вуличні та інтер’єрні вказівники, наклейки і таблички у вигляді вказівної стрілки, стенди з навігаційними вказівниками, штендери і ростові фігури, що вказують напрямок, ТАБЛИЧКИ, які кріплять на стіну та навігаційні таблички на опорі  – це спільна творчість замовника та дизайнера.

При розробці та виготовленні зовнішньої реклами ми врахуємо всі ваші побажання та виготуємо для вас системи навігації, які зроблять зручними в користуванні ваші місця відпочинку та зроблять презентацію  ваших послуг якісно  і яскраво.

Обирайте для замовлення зовнішньої реклами та розроблення систем навігації  компанію стенд-Харків тому, що:

Ми уважні до всіх замовників;

Системи навігації виготовляємо  із  якісних матеріалів;

Виготуємо ваше замовлення вчасно у замовлені терміни;

Ціна виробу прораховується індивідуально під кожне замовлення;

Чекаємо на ваші  дзвінки та замовлення.

 


Виготовлення в'їзного знаку

Купити пластикові кишені для виготовлення стендів своїми руками.

Наша компанія  виробляє  стенди без карманчиків, стенди, на яких частина змінної інформації розміщується в карманчиках та стенди, у яких на фоновому зображенні розміщуються тільки карманчики для інформації, яка   необхідна замовникам. Якщо ви з різних причин не можете замовити стенд з карманчиками, ми пропонуємо  виготувати авторський стенд своїми руками , обравши за основу площину стіни, меблів або іншу поверхню.

Для цього вам необхідно замовити карманчики необхідного розміру та кольору обрамлення (оконтовки) і розмістити в кишеньках   необхідну тематичну інформацію.

Наша компанія  пропонує  для  ваших авторських стендів  різноманітний асортимент  кишеньок (карманчиків), які  різні :

За розмірами: формату А6; формату А5; формату А4; формату А3 та будь - який   інший  нестандартний  розмір, який вам потрібен.

За кольором: колір обрамлення карманчика ви обираєте відповідно до кольорової гами приміщення, ваших вподобань або фірмового стилю.

За матеріалом: кишеньки виготовляються із прозорого пластику товщиною 0.4 мм.

За формою: Об'ємні кишені з пластику; плоскі кишені з пластику.

В Об'ємні кишеньки можно розмістити об’ємну продукцію (буклети, візитки, брошури). Вони  дозволять зберегти інформацію від навмисного або випадкового пошкодження.

Плоскі кишеньки з пластику використовуються для будь-якої настінної друкованої продукції.  Такі кишені надають зображенню вид завершеності й стильності.

За способом кріплення: кишені для стендів самоклеючі (за допомогою двустороннього скотчу, який розташований на карманчиках). Це забезпечує надійність та зручність в експлуатації.

За змістом: в пластикових карманчиках можна розміщувати різноманітну інформацію від змінної в закладах освіти, офісах до рекламної. У пластикових карманах можна легко і надійно розмістити різні флаєра, листівки, брошури які рекламують той чи інший товар або послугу.  Стенди з пластиковими  карманчиками  використовуються під час проведення різних презентаційних заходів: виставок, ярмарок, де необхідно демонструвати свою продукцію, надати їй товарний вигляд,  але при цьому  зберегти  її  від шкідливого зовнішнього впливу.

В закладах освіти в пластикових кишеньках  можна  розмістити різноманітну змінну інформацію: теми педагогічних рад, графіки та результати моніторингів,  матеріали до уроків та інше.

Чекаємо на ваші замовлення. Зробимо авторські стенди з кишеньок  із пластику разом.

Куточок покупця

Купити куточок споживача (купить уголок потребителя)

Куточок споживача  необхідний практично у всіх організаціях торгівлі, сфери послуг та громадського харчування. Куточок споживача - це обов'язковий елемент будь-якого бізнесу, який взаємодіє   з фізичним особами - споживачами товарів  чи послуг. Наша компанія стенд-Харків пропонує різноманітні види куточків споживачів –для кафе, магазину продуктів, готелів, аптек, салонів краси, перукарень, громадського харчування, кав'ярні, медичних організацій та стоматології.

Якщо ви на нашому сайті не знайшли бажаного товару, тоді наші дизайнери виготують КУТОЧОК СПОЖИВАЧА за вашим замовленням та адаптують його до особливостей вашого бізнесу.

Куточки споживача – необхідний атрибут вашої діяльності, тому, що:

Куточки  споживачів інформативні та корисні для клієнтів;

Куточки  споживачів   дають вичерпну інформацію про компанію,  товари та послуги;

Куточки споживачів формують позитивний імідж компанії;

Куточки  споживачів підвищують довіру до  якості продукції,  що продається  або послуг, що  надаються;

Куточки  споживачів свідчать про відкритість  компанії для пропозицій, претензій, скарг та готовність усунути всі зауваження клієнтів.

Куточки  споживачів сприяють довірі клієнтів до закладу.

Вимоги до оформлення куточка споживачів:

 • куточок  повинен розміщуватись в легко доступному і помітному для відвідувачів і споживачів місці;
 • комплектуватися чітко обумовленим набором законів і документів для ознайомлення з ними усіх охочих;
 • розміщені дані повинні регулярно змінюватися та відповідати чинному законодавстві;
 • забезпечити комфортне читання документів у будь-який час доби;
 • всі папери повинні бути підписані керівником або іншою уповноваженою особою та відповідати інструкції з ведення ділових паперів;

Куточок споживача виготовляється у вигляді дошки з інформацією, яка розміщується в спеціальних кишеньках формату А4, А5. Розмір, колір та інші характеристики розробляються індивідуально. Тут варто ґрунтуватися на концепції компанії і оформленні приміщення. У деяких випадках, коли потрібно донести до споживачів додаткову інформаціїю про організацію, рекламну інформацію, меню або прайс-лист застосовують інформаційні стенди з інтегрованими перекидними системами.

Для салонів краси та перукарень можна замовити «Куточок захисту прав споживача», де будуть розміщуватися сертифікати і ліцензії на надання послуг, використання певних препаратів, надання окремих видів діяльності, в тому числі медичних.

Для виготовлення куточку споживача використовується пластик європейського виробництва, застосовується сучасний друк із захистом від УФ - променів. Всі вироби якісні і надійні і прослужать протягом довгого часу без втрати первинних характеристик.

Ви можете вибрати вже готовий куточок споживача або ми виготовимо  стенд за вашим макетом та змістом.

Щоб купити куточок споживача, ознайомтеся з асортиментом на сайті та виберіть той, який відповідає вашим вимогам. Якщо ви не знайшли відповідний варіант,  замовте стенд  за вашим проєктом. Професійні дизайнери створять макет, ви його погодите,  після чого замовлення буде виконано в мінімально можливі терміни.

Чекаємо на ваші замовлення.

Що подарувати школі від випускників?

Випускний вечір це особливе свято для всієї шкільної родини, а особливо для випускників.  Випускники 2021- унікальні.   Наша компанія вітає вас із закінченням школи.  Неймовірний час, в який ви закінчуєте навчання дарує вам неординарний досвід.  Життя - це мрія, шанс, обов’язок,  виклик,  любов.  Бажаємо вам бути щасливими,  успішними та завжди бути вдячними батькам та вчителям, які навчили вас  вірити в себе, не боятися труднощів та досягати мети.

В кожній школі є традиція – випускники дарують школі подарунок і хочеться, щоб він був  оригінальним.

Наша компанія пропонує в якості  подарунку рідній школі – стенди чи  комплект стендів  в предметний кабінет, фойє, музей. Ця наглядність допоможе учням якісно засвоювати матеріал та  створить прекрасний емоційний настрій для тих, хто буде навчатися після вас.  І тоді  учні,  вчителі будуть згадувати ваш веселий і дружний клас.

Щоб зробити вибір порадьтеся з учителем чи директором, зайдіть на наш сайт та виберіть стенд чи комплект стендів, який вам подобається.

Якщо ви не знайшли відповідного матеріалу, наші дизайнери безкоштовно розроблять вам макет стендів за вашим проєктом, вашими їдеями та побажаннями.    Доповнити стенди  можно декором стін малюнками чи графіками, яке буде виконано на фрезерному устаткуванні.

Чекаємо на ваші замовлення. Зробимо якісний, змістовний, оригінальний подарунок разом.

Виготовлення об'ємних вуличних табличок

 

Оформлення шкільних їдалень

Купити стенди в їдальню.

Раціональне  харчування – необхідна умова здорової дитини. В закладах освіти під час проведення уроків,  позакласних заходів ведеться профілактична робота щодо формування принципів здорового харчування та формується культура правильного  споживання продуктів. На допомогу  у вирішенні цього питання  прийде наглядність у вигляді стендів, комплектів стендів, на яких розміщується інформація про правила поведінки під час прийому їжі, інформація щодо впливу харчування на здоров’я, яка подається змістовно та креативно  в доступній для сприйняття здобувачами освіти  відповідного віку формі.

Приміщення для прийому їжі повинні містити візуальні матеріали, спрямовані на популяризацію здорового харчування. На стендах чи картинках повинна бути розміщена цікава та доступна для дітей всіх вікових груп інформація про користь і важливість вживання щодня  овочів, фруктів та ягід.

Наша компанія пропонує Вам різноманітні стенди  для оформлення їдальні:

- “Вітаміни”.

- “Поживна цінність продуктів”.

- “Денний раціон харчування школяра”.

Дизайнери нашої компанії виготують комплекти стендів або підготують для вас проєкт оформлення всіх залів, де діти харчуються. Яскраві кольори, мінімум тільки самого необхідного тексту, прості графіки - вся ця інформація розміщується на стінах згідно всім законам сприйняття та сучасному підходу до харчування.

Важливою умовою здорового харчування є дотримання гігієни. Миття рук водою з милом перед прийомом їжі є обов’язковим заходом для запобігання поширенню  інфекцій серед дітей. Щоб навчити дітей правильно мити руки недостатньо їм розповісти, як це робити. Ми пропонуємо розмістити в доступних місцях таблички – нагадування та стенди:

Правила етикету за столом”.

“Як правильно мити руки”.

«Гігієна рук – твоє здоров’я»

Для ознайомлення батьків із нововведеннями в шкільному харчуванні ми пропонуємо виготувати стенди із матеріалами про зміни в харчуванні за Клопотенком, «Про використання цукру та солі: плюси та мінуси»,   а також виготуємо інструкції для працівників їдалень. . Зміни в шкільному харчуванні ляжуть в основу змін культури їжі в суспільстві – бо зможуть змінити смакові звички дітей і дорослих та зробити харчування корисним.

Це лише декілька прикладів стендів для їдальні, ви можете обрати будь-який макет та замовити виготовлення індивідуального варіанту. Для замовлення вам достатньо зв’язатися з нашим спеціалістом за контактним номером телефону,  потім прислати нам текст та зображення, які будуть на вашому стенді чи композиціях стендів.  При виготовленні продукції, ми використовуємо тільки високоякісні матеріали,  безпечні та екологічні фарби. Наші стенди відповідають усім світовим стандартам якості, вони довговічні та прості в експлуатації. Наша доставка працює по всій Україні. Ми чекаємо ваших замовлень.

Як замовити, придбати таблички на будинки

Сучасна людина живе в інформаційному просторі реклами. Іноді ця інформація нам подобається та викликає відчуття емоційної насолоди, а  іноді – здається зайвою. Проте є вид інформації, без якого неможливо уявити наших міст,  сіл та селищ, установ,  який просто життєво необхідний  – це таблички з назвами вулиць, установ, прізвищами на кабінетах і цифрами на будинках.

Завдяки табличкам на будівлях, вказівним, навігаційним і інформаційним знакам нам набагато зручніше орієнтуватися  в маленьких селах та великих містах, під час екскурсійних та ділових поїздок. Кожне місто багате своїми досягненнями, красивими архітектурними будівлями, пам'ятниками і пейзажами. Завдяки впорядкованим вулицям за допомогою  табличок і покажчиків, Ви  можете легко знайти  житловий будинок чи архітектурну споруду.  Фахівці нашої компанії допоможуть впорядкувати вашу вулицю, приміщення та виготують для вас різноманітні таблички:

таблички  для кабінетів;

✔  таблички на двері;

✔  фасадні таблички;

✔  таблички на замовлення;

Наші дизайнери  креативно підійдуть до створення художнього образу ваших табличок, показчиків, які внесуть індивідуальність і оригінальність в оформлення закладів освіти, житлових будинків, вулиць та міст. Ви можете замовити таблички та показчики з декоративними елементами: української символіки, символів-оберегів, векторних і растрових зображень. Такі таблички  виконують не тільки інформаційну функцію, а й служать прикрасою і захистом для будинку і його мешканців.

Фахівці нашої компанії виконають адресні таблички, покажчики і різні знаки з наступних матеріалів:

 • акрилу;
 • пластику;
 • композитних матеріалів.

Наша компанія запрошує до співпраці  на взаємовигідних умовах  керівників підприємств, організацій, установ, юридичних та фізичних осіб, які, згідно зі своїми посадовими обов’язками, відповідальні за наявність на кожному будинку номерних знаків з покажчиками, назв вулиць, провулків.

Ціни, подані на сайті, дійсні для роздрібних замовників, оптові ціни починаються при замовленні від трьох табличок (про оптові ціни дізнавайтесь у менеджерів).

Наші дизайнери виконають ваші замовлення табличок, показчиків відповідно до стилю ваших приміщень  та  архітектури  споруд та вулиць.

Для замовлення адресної таблички і покажчиків телефонуйте за номером телефону нашого сайту.    Наші фахівці  проконсультують вас з усіх питаннь, узгодять з Вами матеріали, розміри, ціни та основні параметри по замовленню товару.

Ми зробимо доставку по всій Україні і не тільки у великі міста - Київ,Львів, Харків, Камянець-Подільський, Дніпропетровськ, Луганськ, Запоріжжя, Полтаву, Кривий Ріг, Одесу, Кіровоград,  але й по області в територіальні громади, села та селища. Доставляємо зручним для Вас способом. Чекаємо на ваші дзвінки та замовлення.

Купити стенди з профілактики коронавірусу

Вищі навчальні заклади створюють багато способів взаємодії людей. Території цих закладів заповнені навчальними корпусами і гуртожитками, де студенти контактують між собою.Тому під час пандемії важливою умовою профілактики захворювань є навчання студентів і персоналу профілактиці гострих захворювань за допомогою класних годин, плакатів, стендів і оголошень. Наша компанія пропонує стенди різноманітної тематики, які поінформують про заходи щодо попередження та запобігання вірусним захворюванням. На стендах ми можемо розмістити таку  інформацію  «Як захиститися від коронавірусу», «Коронавірус:профілактика інфікування», «Рекомендації щодо профілактики захворювання на COVID-19»,

Нефармацевтичні засоби захисту - це заходи направленні на попередження поширення респіраторних захворювань за допомогою не медикаментозних засобів. НЗЗ можуть допомогти людям захистити себе та інших від зараження і поширення респіраторних захворювань. Пропонуємо в коридорах, аудиторіях, фойє розмістити інформаційні стенди з Рекомендаціями щодо профілактики захворювання на COVID-19. Ось кілька важливих кроків для захисту себе і інших від зараження і поширення респіраторних захворювань як у ВНЗ, так і за його межами (це стосується лише легких форм захворювання, при погіршенні стану обов'язково зверніться до свого сімейного лікаря/студентської поліклініки):

-         Тримайтеся подалі від інших людей, якщо ви захворіли або одягайте одноразову медичну маску

-         Не відвідуйте навчальні кімнати та тримайтесь на відстані не менше 2 м від інших осіб до повного одужання.

-         Дотримуйтесь дистанції. Люди, хворі на респіраторні захворювання, можуть поширювати вірус на інших людей на відстань до 1 м.

Респіраторні захворювання, такі як грип чи COVID-19 дуже легко поширюються. Тримайтеся подалі від хворих людей.

Зупинити поширення вірусів можливо, якщо виконувати кашльовий етикет.

При кашлі або чханні прикривайте ніс і рот одноразовою серветкою, це допомагає попередити поширення вірусу через ваші руки та поверхні.

Мийте руки

Ретельно і часто мийте руки з милом і теплою водою.

Якщо мило і тепла вода недоступні, використовуйте спиртовмісний антисептик для рук з вмістом спирту не менше 60%.

Очищуйте поверхні та предмети, до яких часто торкаєтеся

Клавіатури, пульти телевізорів, мобільні телефони, столи та дверні ручки слід чистити часто і ретельно.

Будьте поінформовані.  Команда наших дизайнерів завжди готова до співпраці з клієнтом, і,  якщо на нашій вітрині ви не знайшли бажаного товару, то ми завжди готові створити той стенд, який за змістом, кольором, розміром та шрифтом тексту, кількістю і форматом кишеньок задовольнить саме ваш вибір. Купити стенди для кафедр і кабінетів можна за допомогою відповідної опції сайту, а можна здійснити замовлення та з’ясувати всі питання за телефонами офісу.

Бажаємо всім 36,6.

Як оформити кабінет географії

Завдяки досвіду та зусиллям вчителів-предметників будь-який шкільний кабінет може стати ефективним інструментом навчання та продуктивним середовищем отримання нових знань. Атмосфера кабінету географії безпосередньо пов’язана з бажанням дітей осягати предмет вивчення. Тому однією з важливих задач викладача географії є створення середовища, яке буде мотивувати учнів до якісного поглибленого ознайомлення з третьою планетою від Сонця, природними особливостями нашої країни та принципами розумного співіснування людини й природи.
Оформлення кабінету географії потрібно здійснювати предметами, які сприятимуть підвищенню цікавості школярів до географічних фактів та допомагатимуть вчителю наочно демонструвати матеріал тем уроків. Глобуси, комплекти географічних карт, зразки корисних копалин, гірської породи, продукції вітчизняних промислових комбінатів — обов’язкові атрибути шкільного географічного кабінету. Підберіть до цієї колекції відповідні стенди з відомостями про рослинний та тваринний світ планети, її корисні копалини та екологічні проблеми, доповніть інформаційними дошками, що знайомлять з адміністративно-територіальним поділом, допомагають слідкувати за погодою та зміною сезонів — і ви отримаєте відповідь на питання: «Як оформити кабінет географії». Хочете надати креативного та сучасного вигляду предметному кабінету — дійте нестандартно. Роза вітрів на стелі приміщення, наліпки на підлозі, незвичний текст на табличці для дверей, світлини шкільних подорожей та екскурсій на презентаційних дошках допоможуть кабінету набути індивідуальних рис та працюватимуть на підвищення зацікавленості дітей предметом освоєння.
Хороші засоби декорування навчальних класів мають бути інформативними та естетично привабливими. Ми рекомендуємо скористатися послугами професійних дизайнерів — так ви гарантовано привернете увагу дітей до адресованої їм інформації. На нашому сайті ви можете ознайомитися зі зразками продукції, створеними справжніми професіоналами. Наші менеджери проконсультують вас на тему як оформити кабінет географії та допоможуть підібрати такі географічні плакати, які сприятимуть створенню в окремо взятій школі привабливих та функціональних географічних куточків. Доставляння стендів здійснюємо по всій Україні, гарантуємо оперативне обслуговування та невисокі ціни на продукцію при її незмінно високій якості.

Правила дорожнього руку для школярів

Навчання дітей правилам дорожнього руху - важлива частина виховного та освітнього процесу. Згідно з даними статистики по зроблених ДТП в нашій країні, ця проблема дуже актуальна. У новому матеріалі поговоримо про те, навіщо дітям знати ПДР, з якого віку починати вчити правила і як організувати цікаві та ефективні заняття по дорожньої грамотності.

Дитячі садки та школи грають головну роль в формуванні у дітей навичок і знань про безпечну поведінку на дорогах. Саме в стінах освітніх установ починається вивчення ПДР, і діти дізнаються про такі поняття, як «пішохід», «транспортний засіб» та «аварійність».

В силу віку діти не володіють необхідною психологічною реакцією, властивої дорослим:

 • не можуть визначити рівень безпеки,
 • не вміють оцінювати відстань,
 • не можуть управляти своєю поведінкою,
 • часто переоцінюють свої здібності, вважаючи себе швидкими.

Безпека дитини на дорозі буде залежати від того, наскільки якісно він навчений правилам дорожнього руху. Починати навчання потрібно з самого раннього віку в дитячому садку, а потім постійно освіжати і поповнювати ці знання в школі. Тільки так можливо знизити кількість скоєних ДТП з дітьми. Всю цю наочну інформацію можна розмістити на стенді у коридорі школи чи садочку, щоб дітям було легше її запам’ятати. На стендах може бути розміщена різна інформація, залежно від віку дітей. У 3 роки дитина знає, що таке світлофор і значення всіх його кольорів. Розуміє призначення зебри. В 4-5 років через гру і мультики в ненав'язливій формі вивчає основні правила дорожнього руху. У 5 років вміє сам переходити дорогу, користуючись зеброю або підземним переходом. Знає про заборону не грати поблизу проїжджої частини. У 6-8 років знає правила поведінки на дорозі без тротуарів. Вміє правильно обходити різні види транспорту. Учень середніх класів володіє знаннями про дитячий травматизм і наданні першої допомоги. Знає ПДР при їзді на велосипеді. Старшокласник володіє знаннями про форми правової відповідальності за порушення правил дорожнього руху.

Одне з головних умов успішного вивчення правил дорожнього руху - створення в школі та ДНЗ необхідної матеріальної бази і розвиваючого середовища. Важливо всебічно підходити до навчання: організовувати екскурсії по місту, разом з дітьми спостерігати за рухом транспорту, вивчати дорожні знаки. Хороший ефект дають бесіди з представниками поліції. Також важлива і творча складова: малювання плакатів на тему ПДР, ліплення, ігрові ситуації.

Один з кращих способів вивчення ПДР в школі та ДНЗ - організація мобільного автомістечка. Це навчальний комплекс зі світлофорами, зеброю і дорожніми знаками, за допомогою якого діти програють реальні ситуації, які можуть трапитися з ними на дорогах. Автомістечко можна розмістити як в приміщенні, так і на вуличній території школи або садочка.

Замовити стенди з правилами дорожнього руху ви можете на нашому сайті. Якщо не знайшли стенда, який Вас задовольнить, звертайтеся до нас за телефонами, по електронній пошті або у мессенжерах і ми розробимо макет згідно Ваших побажань.

Другие статьи...

Мы в Инстаграме:

 

Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови згоди Адміністрації сайту.

Всі персонажі, представлені на макетах вигадані. Будь-яка схожість з ними є випадковою.

Якщо Ви помітили публікації, які порушують Ваші авторські права, то зверніться до менеджерів сайту.

Оформлення шкільних кабінетів, Оформлення коридору школи, Оформлення групи дитячого садочка, Пластикові кишені,

Стенди в кабінет української мови та літератури, Стенди в кабінет математики, Стенди в кабінет біології, Стенди в кабінет географії,

Стенди в кабінет фізики, Стенди в кабінет історії, Стенди в кабінет Захисту України, Стенди для початкових класів