Про нас

Компанія «Стенд-Харків» займається виготовленням тематичних стендів для освітніх закладів, держустанов, підприємств та військових частин. Асортимент нашої продуції різноманітний: кабінетні таблички, фасадні вивіски, штендери та банери, кишеньки, наліпки, цікавий декор стін, привабливі модульні картини, креативні таблички на двері, яскраві наліпки на стіну. Розширити площу стендів для важливих відомостей та змінної інформації можна за допомогою прозорих кишень з пластику і аналогічних перекидних систем або коркового покриття. Разом з Вами ми можемо оформити кабінети презентаційними, інформаційними, методичними стендами, які будуть навчати учнів, передавати знання та цінності, мотивувати та надихати на творчість.

Особливої уваги потребують товари для дитячого садочка. Ми пропонуємо вам стенди-візитки, куточки з безпеки, стенди з прав дитини, наліпки на шафи, столи та стільчики, стенди з поличками та кишеньками для презентацій дитячих поробок та малюнків.

Для організацій та військових установ, підприємств, приватних організацій виготуємо стенди з державними символами України, інформаційні стенди, стенди з протипожежної безпеки та цивільного захисту, куточки споживача, банери, вивіски, штендери. Наші виробничі потужності дозволяють виготовляти та пропонувати нашим клієнтам різні розміри, формати та форми пластикових дощок, банерів, декору стін. І ми їх виготовляємо — прямокутні, овальні, у вигляді хмарки або листочка. У нас в наявності є всі матеріали та достатній досвід, щоб створити стенд вашої мрії.

Якщо тематика потрібного вам стенду відрізняється від запропонованих на сайті, то, за вашим бажанням, ми створимо для вас індивідуальний стенд. Дизайн стенду – безкоштовна послуга. Діліться з нами своїми мріями, будемо разом втілювати їх в життя!

Всі результати пошуку