Оплата/Доставка

Оплатити замовлення Ви можете зручним для Вас способом.

–   Ви оплачуєте замовлення при отриманні його на Новій пошті (післяплатою);

–   Ви перераховуєте гроші зі свого рахунку на наш рахунок;

–   Ви оплачуєте висланий нами рахунок в касі чи терміналі банку.

Якщо Ви бажаєте перерахувати кошти на наш рахунок, для оплати ми надсилаємо Вам необхідні  документи (рахунок, договір, специфікацію, накладну, уставні документи).

Якщо Ви бажаєте отримати своє замовлення у відділенні Укрпошти, ми можемо надіслати за умови 100% попередньої оплати на рахунок. Вартість доставки сплачує отримувач (тобто людина, яка буде отримувати товар у відділені Укрпошти)

ДОСТАВИТИ ТОВАР МИ МОЖЕМО У БУДЬЯКИЙ КУТОЧОК УКРАЇНИ:

– Службами кур’єрських доставок: Нова Пошта (товар доставляється безпосередньо на Вашу адресу або на склад компанії-перевізника);

– за допомогою Укрпошти (Ви забирaєте покупку в найближчому відділенні Укрпошти)

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ. Нове правило Нової пошти: Ваше замовлення зберігається на відділенні пошти 5 днів, якщо Ви  протягом цього часу не забираєте його, замовлення автоматично, без попередження, відправляється до нас назад.

Важлива інформація! Шановні клієнти, не чекайте SMS повідомлення від Нової Пошти. Переконливе прохання, відстежуйте свої посилки на сайті Нової Пошти  https://novaposhta.ua/ru/tracking

З радістю доставимо Вам стенди в будь-який куточок України (Київська область і Київ, Лисичанськ і Кам’янець-Подільський, Харків, Харківська область і Львівська область, Львів, Одеса та Дніпропетровськ, Дніпропетровська область, Суми і Кіровоград, Донецьк і Вільногірськ, Миколаїв, Миколаївська область , Хмельницький, Хмельницька область, Горлівка і Запоріжжя та Запорізька область, Бердянськ і Кривий Ріг, Рівне і Луганськ, Павлоград, Вінниця та Вінницька область, Макіївка, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Керч, Нікополь, Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Краматорськ, Мелітополь, Ужгород, Алчевськ)

Стенди при доставці упаковуються в стрейч-плівку і щільний гофрокартон, що дозволяє безпечно транспортувати стенди.

Для стендів більше 130 см  робиться дерев’яне обрештування.

Вартість доставки

Вартість доставки – згідно з тарифами компаній-перевізників.

Хто платить за доставку грошей післяплати?

При оформленні замовлення післяплатою замовник платить за доставку грошей назад. Вартість доставки грошей – згідно послуг перевізника (В основному, це 20 грн за оформлення плюс 2% від суми платежу).

Ціни, представлені на даному сайті є орієнтовними, тому при замовленні товарів уточняйте їх у менеджерів.

Всі результати пошуку